BEMBAJS

30.12.2023

Dne 30.12.2023 jsme se zúčastnili badmintonového turnaje s účastí asi dvaceti hráčů. Hráli jsme v kategorii čtyřhry ve sportovní hale STARS. Sraz byl stanoven před vchodem do haly v 9 hodin ráno. Atmosféra byla skvělá, vzduch byl naplněn soutěžním duchem.

Za starší kategorii se na třetím místě umístila dvojice Čiko a Emmi která se probojovala s posledního místa na pozici třetí! na druhém místě se umístila dvojice Hanka a Petr a na prvním místě se umístila nejlepší dvojice Guli a Lukáš vítězům gratulujeme.

Za mladší kategorii se na třetím místě umístila Denisa, Ester a Klára které kvůli počtu se museli na hřišti střídat. Na druhé pozici se umístila dvojička Ema a Ania a na prvním místě které bylo těžce vydřené se umístili Franta s Kubou.

Bylo to skvělé závěrečné setkání na badmintonovém hřišti před koncem roku, které nám přineslo radost ze sportu a pěkný závěr roku 2023.

Zapsal: Šmoula